DÁRKOVÉ POUKAZY

  • Dárkový poukaz v hodnotě.....,-Kč

Dárkový poukaz lze zakoupit v hodnotě Vámi stanovené nad 200,-Kč. Poukázka lze využít na veškeré plavání u nás. Zahrnuje kurzy plavání, jednotlivé lekce, individuální lekce a víkendové plavání. Kurzy lze objednávat na našich webových stránkách. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost.

  • Dárkový poukaz Kurz plavání

Hodnota dárkového poukazu je v aktuální ceně jednoho kurzu. Lze využít pouze jednou na vámi vybraný plavecký kurz. Kurzy lze objednávat na našich webových stránkách. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost. 

  • Dárkový poukaz Víkendové plavání

Hodnota dárkového poukazu je v aktuální ceně 1 hodiny pronájmu bazénu v našem centru. Lze využít pouze jednou po předem objednaném termínu na telefoním čísle recepce či emailovou komunikací. Do bazénu je povolen přístup maximálně 8 osobám (včetně dětí), které mají povinnost řídit se provozním řádem (v oblečení určeném pouze do prosotr bazénu). Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost.