NATÁČENÍ POD HLADINOU

 

Další termíny až v roce 2017

 

Nezapomeňte si zarezervovat svůj termín. 
 
Chcete mít vzpomínky i z kurzu plavání? Stejně jako máte vzpomínky z dovolené? Nechte si udělat video s Vašimi vodníčky. 
 
Nemáte dárek pro své rodiče, dědečky a babičky? Dejte jim netradiční DVD video se smíchem Vašich dětí z bazénu. 
 
Těšíte se až děti vyrostou a budete jim vyprávět jaké byly když byly malé a co všechno prováděli? Ukažte jim video jak "plavali" jako malý! Nasměje se u toho celá rodina.
 
Každý rok si k nám do bazénu, do prostředí které Vaši děti znají, zveme pana kameramana Milana Gaža s jeho GM Videostudiem z Ostravy. 
 
Jak natáčení probíhá? 
Přijdete ve stanovený den a hodinu do našeho baby centra. Jako na normálních lekcích se převlečete a nachystáte do bazénu. Na bazénu na Vás již bude čekat pan Gažo, který se s Vámi seznámí i s Vašimi dětmi a vše Vám vysvětlí. Pan Gažo bude na Vás mít 15 minut v případě jednoho dítěte, v případě sourozenců 30 minut. Po celou dobu Vás bude natáčet. Na natáčení si můžete přivést i tatínka či maminku i sourozence.
 
Video bude hotové cca do 3 týdnů. Nabízíme Vám cca 8-10 minutový videozázna, počítačově zpracovaný (střih, obrazové a zvukové efekty, hudební podbarvení) na nosném médiu DVD.
 
Tak pojďte se s námi schovávat pod hladinu s celou rodinou! Jak se přihlásit? Stačí zavolat do recepce Světa dětí na dlani nebo napsat email a my už se Vám ozveme, nebo po Vaší lekci plavání se domluvit na recepci. 
 
Budeme se na Vás s panem Gažem těšit.
 
 

Mobil: +420 603 415 654

Mail: milangazo63@gmail.com