KDY PLAVEME

Kurzy plavání během školního roku probíhají každý všední den od 9:00 do 12:00 a poté v odpoledních hodinách od 15:00 do 18:00. Časy jsou přiřazovány věkovým skupinkám. Napište nám, že máte zájem o lekce a bude Vám nabídnutý čas pro Vaši věkovou skupinku.

Letní kurzy budou probíhat v osmi prázdninových týdnech.
Nabízíme standardní kurzy, které budou probíhat každý týden vždy ve stejný čas, mezi 9:00 a 11:00. Standardní kurzy budou v úterý a ve čtvrtek. V případě velkého zájmu přidáme další dny. Cena je 2.840,- Kč za 8 lekcí. Zvýhodněni budou klienti, kteří absolvovali kurzy během tohoto školního roku. Za každý absolvovaný kurz budou mít slevu 10% na prázdninový kurz. Pokud jste tedy například od září absolvovali 4 kurzy, Vaše sleva bude 40%.
Kromě standardních kurzů budeme nabízet intenzivní kurzy. Ty budou probíhat v jednom týdnu od pondělí do pátku mezi 11:00 a 12:00. Jsou vhodné spíš pro větší děti. Cena za 5 lekcí je 1.775,- Kč.
Na letní kurzy se můžete hlásit na recepci. V případě standardních kurzů nahlaste prosím, zda chcete chodit v úterý nebo ve čtvrtek. V případě intenzivních kurzů nahlaste týden, ve kterém byste chtěli chodit.
Na základě Vašich vyplněných informací Vás bude kontaktovat vedoucí lekorka s nabídkou termínu pro ukázkovou lekci která je zcela ZDARMA. Při dostatečném zájmu /alespoň čtyř dětí/ otevíráme nové kurzy každý týden..
Na kurzy plavání se u nás můžete hlásit průběžně vyplněním formuláře "zájem o plavání", který naleznete na naší úvodní webové stránce.