O nás

Svět dětí na dlani s.r.o., založená v roce 2008, je společnost nabízející program převážně pro rodiny s dětmi, jehož hlavní náplní jsou především kurzy plavání. Klientům nabízíme kvalitní odbornou výuku ve vlastních prostorách s bazény, které splňují nejpřísnější normy pro plavání dětí již od narození. 

Svoji činnost realizujeme na několika provozovnách: 

ŘÍČANY

V Říčanech máme vlastní prostory na adrese Černokostelecká 2205, kde jsme původně v průmyslové hale zbudovali velmi komfortní prostor malého rodinného studia určeného pro plavání rodičů s dětmi do předškolního věku. V objektu máme k dispozici dva bazény - jeden je určen pro individuální lekce plavání dětí do pěti měsíců a druhý je pro malopočetné skupinky děti od šesti měsíců věku v doprovodu rodičů. Větší bazén je naplněn vodou o teplotě 30°C a splňuje všechny náležitosti k plavání dětí tohoto věku. Součástí studia jsou odpovídající šatny a zázemí pro pohodlný pobyt před i po vlastní lekci plavání. Navíc je zde příjemná minikavárna poskytující drobné občerstvení pro dospělé i děti. Ve vyvýšeném patře jsou zbudovány čtyři menší místnosti, které slouží jako herna, odpočívárna, učebna a tělocvična. Z prosklené herny je krásný výhled na bazén pro doprovázející osoby.

V roce 2013 jsme vyhráli výběrové řízení na provozování Plavecké školy Na Fialce, kde od 1.9.2014 poskytujeme plavecké kurzy pro děti od cca 5 let až po dospělé. Součástí naší činnosti jsou také plavecké kurzy pro ZŠ a MŠ. Kurzy probíhají v bazénu s délkou dráhy 25m a s teplotou vody 28°C. Pro výuku dětí i dospělých máme nadstandardní vybavení plaveckými pomůckami. 

V Říčanech jsem také založili úspěšný, závodní, plavecký klub nesoucí název PLAF. Klub má 20 členů, s kterými se aktivně zúčastňuje plaveckých závodů.

MĚŠICE

Od 1.4.2013 jsme provozovateli CVČ Měšice. Jedná se o krásně zrekonstruovaný původně zemědělský objekt, ve kterém je kavárna s hracím koutkem, dvě učebny, víceúčelový sál a coworkingové vzdělávací centrum. Samozřejmostí je bazén, který je zde nerezový se standardní vodou s nižší chlorizací pro děti. Celý objekt je bezbariérový a doplněný velkým parkovacím prostorem, venkovní kavárnou i hřištěm. Ve všech prostorách je myšleno nejen na dospělé, ale také na děti, které zde mají veškeré potřebné zázemí /dětská toaleta, přebalovací pulty.../ 

Plavecká škola Na Fialce

Centrum volného času Měšice

Svět dětí na dlani

Na Fialce

Plavecký oddíl Plaf