Dárkové poukazy

Chcete obdarovat svoje blízké? 

Máte čerstvě narozené vnouče a chcete originální dárek? 
Kamarádce se narodilo miminko a nevíte čím ji potěšit kromě standardních oblečení pro miminka? Pořiďte u nás dárkový poukaz! 

  • Dárkový poukaz v hodnotě.....Kč

Dárkový poukaz lze zakoupit v hodnotě Vámi stanovené nad 200,-Kč. Poukázka lze využít na veškeré plavání u nás. Zahrnuje kurzy plavání, jednotlivé lekce, individuální lekce a víkendové plavání. Kurzy lze objednávat na našich webových stránkách. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost.

  • Dárkový poukaz Kurz plavání

Hodnota dárkového poukazu je v aktuální ceně jednoho kurzu. Lze využít pouze jednou na Vámi vybraný plavecký kurz. Kurzy lze objednávat na našich webových stránkách. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost.

  • Dárkový poukaz Víkendové plavání

Hodnota dárkového poukazu je v aktuální ceně 1 hodiny pronájmu bazénu v našem centru. Lze využít pouze jednou po předem objednaném termínu na telefoním čísle recepce či emailovou komunikací. Do bazénu je povolen přístup maximálně 8 osobám (včetně dětí), které mají povinnost řídit se provozním řádem (v oblečení určeném pouze do prostor bazénu). Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Nelze směnit za finanční hotovost.

Pokud nevíte, kterou službu u nás by nejraději využili, nabijte jim dárkový poukaz částkou ať si sami vyberou.

V případě, že chcete aby si plavání užili i s Vámi a viděli jste jejich radost tak zakupte dárkový poukaz na víkendové plavání kde máte bazén jen pro sebe a můžete přijít až v 8 lidech.

Největší dárek je ovšem poukaz na kurz plavání kde se přidáte ke vzdělávání miminka či dětí a podpoříte tím jejich prevenci proti utonutí.


Jak si poukaz objednat?

Stačí napsat na náš e-mail nebo vyplnit formulář níže. Napište nám o jaký certifikát se jedná a my již vše připravíme. Poté si ho u nás jen vyzvednete a můžete se radovat spolu s obdarovanými.

Objednávka poukazu