Záchranné vouchery

Jak nám můžete pomoct?
Je to jednoduché:
1. Vyberte si voucher, který se vám líbí a zašlete nám požadavek níže.
2. Zaplaťte ho převodem nebo QR platbou.
(nezapomeňte uvést ve zprávě pro příjemce své jméno)
3. Počkejte na email s voucherem.
4. Přijďte s ním, až bude otevřeno, a využijte svůj voucher.

Voucher můžete zakoupit QR platbou i převodem na účet 7640354001/5500. Nezapomeňte v obou případech ve zprávě pro příjemce uvést vaše jméno a vyplnit formulář dole na této stránce.


KAPKA POMOCI 
"Sebemenší kapka vody, která se spojí s oceánem, nikdy nevysychá." - Indické přísloví
Za každý příspěvek nalepíme na sklo bazénu symbolickou kapku se vzkazem od Vás či s Vašim jménem jako dík za pomoc. 

Cena dle možností


KÁVA, CO NÁS POSTAVÍ NA NOHY
Voucher na kávu, kterou si u nás můžete kdykoli vychutnat. Stačí se u nás během otevírací doby zastavit. Jako dík nalepíme na naši recepci, kde kávu vaříme, symbolický obrázek kávového zrnka se vzkazem od Vás či s Vašim jménem jako dík za pomoc. 

Cena 100 Kč


ADOPCE PLAVECKÉ DESTIČKY
Adoptují se děti i zvířata - my nabízíme adopci plavecké destičky, která je vhodná pro všechny plavce :-) Adoptujte si jednu u nás a její dvojče Vám věnujeme domů. Na stěně bazénu bude umístěna adopční listina s Vaším jménem či vzkazem od Vás. Starejte se o naše plavecké pomůcky s láskou, tak jako se my staráme o Vás v našem bazénu :-D Adoptované pomůcky si můžete vyzvednout u nás na recepci bazénu. 

Cena 500 Kč


PLAVÁNÍ PROTI UTONUTÍ
"Zaplavte si u nás, abychom se v tom neutopili :-D". Voucher na hodinu bazénu během víkendu jen a jen pro Vás. Bazén má kapacitu 6 osob včetně dětí a je vybaven plaveckými pomůckami pro děti od 6 měsíců věku. Bazén si můžete rezervovat přes náš web, email či telefon během provozní doby na kterýkoli víkend.

Cena 650 Kč


BEZEDNÝ HRNEČEK
Zakoupením bezedného hrnečku získáte u nás teplý nápoj /kávu, čaj, horkou čokoládu/ vždy, když k nám přijdete. Při první návštěvě u nás získáte poukázku s platností 365 dnů, která bude vázána na Vaše jméno. Nápoj Vám bude poskytnut maximálně jednou denně. Jako symbol díku bude nad recepcí zavěšen jeden hrneček s Vašim jménem a Vy od nás jeden hrneček dostanete jako poděkování. 

Cena 2 000 Kč


VĚRNOST ZA 10
Poukázka na 10% slevu na kurzy plavání s platností na 3 roky od data zakoupení. Poukázka je vázána na Vaše jméno a je platná pro Vaše děti. 

Cena 10 000 Kč


VĚRNOST ZA 20
Poukázka na 20% slevu na kurzy plavání s platností na 3 roky od data zakoupení. Poukázka je vázána na Vaše jméno a je platná pro Vaše děti. 

Cena 20 000 Kč